Proponujemy kolekcje ze srebra próby 925, krajowych artystów plastyków o światowej renomie oraz międzynarodowych dystrybutorów.

PANDORA to firma, która dzięki koncepcji opartej na dbałości o kolekcjonerską pasję swoich klientów zdobywa coraz to nowe rynki na całym świecie.

ARGENTUM BIŻUTERIA uznawana za największą polską firmę w tej branży, oferujący tysiące wzorów biżuterii w najwyższej technologii, klientom na całym świecie.

SPARK oparł swoją produkcję na zaufaniu do Kamieni Swarowskiego. Liczne nagrody na wystawach biżuterii potwierdzają nie tylko wyjątkowy blask i trwałość tych kamieni.

VERONA jest importerem ściśle związanym z firmą YES biżuteria. Oprócz kolekcji wystawionych, na zamówienie dostępne są wszystkie wyroby pochodzące z katalogu.

SILVERTOP importer i producent - wkroczył na rynek wraz z nowym tysiącleciem, okresem zmian nowych technologii i nowoczesnej biżuterii, skąd czerpie inspiracje.

OPAL SILVER kontynuator tradycji solidnych firm jubilerskich w nowej szacie. Korzystanie z doświadczeń, pozwala lepiej zrozumieć kobiety i zaspokajać najskrytsze potrzeby.

WOJTEK KALANDYK zwycięzca wielu wystaw, w tym w Niemczech i Stanach Zjednoczonych, prezes Stowarzyszenia Bursztynników, twórca wyjątkowej biżuterii.

WYGANOWSKI FINE JEWELLERY realizuje zamówienia na unikalne kolekcje biżuterii w stylu tradycyjnej elegancji, projektowaną przez uznanych na świecie rzemieślników.

BRACIA DROZDOWSCY Edward wybitny artysta plastyk i Andrzej właściciel manufaktury tworzą kolekcje biżuterii nowoczesnej oraz opartej na tradycji gdańskich jubilerów.

MOTYLE topowe kolekcje biżuterii, których niepowtarzalność tworzy małżeństwo polskich artystów plastyków, nadając im naturalna lekkość i wzbogacając kolorami kamieni.

FLORENZO CASTELLO oferuje biżuterię inspirowaną włoskim klimatem, elegancją i luksusem, podkreślającą indywidualny styl kobiety aktywnej, oryginalnej i interesującej.Zachęcamy do odwiedzenia naszych saloników :-)