Proponujemy wyroby ze złota próby 585, zarówno produkcji krajowej jak i pochodzące od światowych kreatorów mody w biżuterii.

Przedstawicielstwa firm:

BRIJU SA gwarantuje naszym klientom stały i dostęp do najbogatszych katalogów biżuterii krajowej oraz możliwość realizowania wyśnionych modeli dzięki stałej współpracy ze studiem projektowym i działem produkcji.

PZ STELMACH oferuje ponad 300 modeli obrączek, także z diamentami. Rozmiary, kolory złota i ich zestawienia, diamentowanie, grawerowanie, satynowanie..., tu wszystko jest realne i w wyjątkowo krótkim terminie realizacji.

ASTOR LINE to biżuteria pełna ciepła, uroku, zmysłowości jaką cechują się wyroby z największych linii produkcyjnych we Włoszech i Turcji.

VERONA klasyczne piękno ma nowe imię..., to wzory i kolekcje biżuterii starannie wyselekcjonowane przez stylistów. W wyjątkowy sposób łączące tendencje panujące w modzie z walorami klasycznego piękna biżuterii.

OPAL - ambicją firmy jest zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta i oferowanie produktu solidnie wykonanego, nowoczesnego, oryginalnego oraz łączącego wysoką jakość z atrakcyjną ceną.Zachęcamy do odwiedzenia naszych saloników :-)